Napięcie

Do czego służyli faceci gdy nie było TV a szczególnie PILOTÓW do TV – pewnie kompletnie do niczego.

Teraz dzięki PILOTOWI mogą wprowadzać w stan wrzenia swoje żony, partnerki i inne osoby które wspólnie z nim oglądają TV, ale choćby współoglądający chciał coś oglądnąć to niestety „ni dy rydy” facet ćwiczy palec na PILOCIE i skacze po kanałach serwując nam kalejdoskop migających obrazów i powodując np. u mnie oczopląs pospolity co doprowadza mła do białej gorączki.

A ja mam napięcie przedmiesiączkowe, w związku z czym jestem napięta jak baranie jaja i takie ćwiczenie mojej cierpliwości jest co najmniej ryzykowne ze strony mojego faceta.

Upuszczenie CUDZEJ NOWIUTKIEJ ŚLICZNEJ KOMÓRECZKI kosztuje mnie tylko 80 zeta – czyli szczęście w nieszczęściu, szczęście, że udało się naprawić, nieszczęście, że wypadła mi z „łapów”.

9 Odpowiedzi na Napięcie

 • DD mówi:

  zgaga! Ty się przyjrzyj uważnie. Bo moze to jednak nie męzczyzna, a może eksponat z ubiegłego wieku?
  Chuchaj na takiego i dmuchaj. To zapewne cenny okaz!

 • czarnula mówi:

  A mnie to śmieszy. Facet pstrykajacy pilotem ma jedyna możliwość poczucia się panem i władca. no cóż że tylko pilota i tylko przez chwile. Duże dzieci. :)

 • batumi mówi:

  Pozwolisz, że zaadoptuję to powiedzonko o baranich jajach. Jakże obrazowe i adekwatne! (nie żebym kiedyś widziała baranie jaja, ale mogę sobie to napięcie wyobrazić!)

 • Bea K mówi:

  No coz tak maja prawie wszyscy faceci. Cale szczescie ze nie mam w domu tv a Sloneczko nie za bardzo tez je oglada. Ale moja mama ma z ojcem dokladnie ten sam problem… on jeszcze przy okazji czyta poraz kolejny telegazete :)
  Pozdrawiam cieplutko

 • maskakropka2 mówi:

  Ja mam swój telewizor i swojego pilota:)

 • jula-grafomanka mówi:

  No cóż, tak się zastanawiam , jak z tym tv i pilotem jest w mojej rodzinie i stwierdzam ,że no problem ;)))
  w każdym pomieszczeniu, prócz ubikacji ale myślę ,że do czasu.Hehehhe…Jest i tv i pilot ! ;D))))

 • DD mówi:

  O, matko, jak mnie to wkurza. Tylko,że ja nie siedzę grzecznie. W takich wypadkach odbieram pilota. Kłótnia wówczas murowana. Obraza majestatu i demonstracyjne opuszczanie pokoju….

 • zgaga mówi:

  Nie bardzo wiem, co ja hoduję w domu od 33 lat. Może to nie jest mężczyzna? Bo nie ogląda telewizji i w życiu nie trzymał w ręku pilota!

 • zaba mówi:

  hehehe! To majdrzenie wieczne pilotem, to jedna z tych rzeczy, dzięki którym nigdy już nie zamieszkam z żadnym facetem.
  Zaba