Świńska grypa????

Oczywiście aby nie było CHORUJĘ już od ponad tygodnia i oprócz tego, że nie mam już temperatury to w dalszym ciągu kręci mi się w głowie, jestem taka jakaś słaba i kaszlę jak rasowy grużlik – więc pewnie dopadła mnie owa świńska grypa o której mówią wszędzie w mediach, że napadła, że szaleje, że zbiera żniwo…….

I tak sobie myślę czy mój lekarz mnie oszukuje i trzeba go zmienić czy może to normalne przy świńskiej grypie, że charakteryzuje się długotrwałym, utrudniającym kontakty miedzyludzkie kaszlem i trwa wiecej niz tydzień.

Ja wiem że nasza służba zdrowia jest mocno, długotrwale chora i ma szanownych pacjentów głęboko wiadomo gdzie ale ja też w dalszym ciągu czuję się chora i mam zamiar iść i zażądać aby podano mi coś skutecznego na kaszel który mnie męczy i nie daje nie tylko spać ale i żyć.

A tak poza tym to w sobotę moja notka dotycząca konkursu esemesowego na GOLFA wzbudziła ogromne i żywe zainteresowanie ludzi których ponoć kierował do mnie Onet.

Owa dyskusja mnie deczko przestraszyła i czekam niepewnie na rachunek telefoniczny, zapłacę tylko za jednego esemesa za 5 zł. którego to wysłałam z radosną pewnością że będę miała spokój czy może zapłacę też (jak twierdzą niektórzy) za esemesy które przychodziły do mła…….

5 Odpowiedzi na Świńska grypa????

 • Dośka mówi:

  aż tutaj on dotarł? Wiem Szpileczko co piszesz ,znamy się parę lat,a on mi wygląda na wymyślonego księdza.Przyjaźnię się z wieloma Czarniawymi ,jednemu dałam do przeczytania komentarze u mnie Zekomego księdza i tylko się obśmiał

  ja chorowałam na to coś 4 tygodnie , a sms-a wysłałam ,zagłosowałam

  macham Dośka

 • ksiądz mówi:

  Dzieki za jeden z nielicznych o ile nie jedyny sensowny wpis na
  http://powolniak.bloog.pl/. Ciesze się, że ktoś w tym kraju stara się jeszcze myśleć. Pozdrawiam.
  http://ksiedzowy.bloog.pl/

 • DoDa mówi:

  To Cię choróbsko dopadło. I lekarza faktycznie trzeba odwiedzić,zebys powikłań jakiś nie miała. Zdrówka życzę.

 • tuv mówi:

  kaszelek taki znam.Młodej nie umieliśmy pozbyć cirka ebałt 2 miechy i tak bywało KILKA RAZY w tym jej życiu.
  Nie wiem doprawdy co to za świństo ale to była tylko ‚grypa” ( albo zapalenie tchawicy też sie tak objawia !!!).
  jako że to jeszcze dziecko czy te żmłodzież lekarka sie starała,leki dobierała,antybiotkyki były i takei tam przyjemnosci.
  W poczekalni wchodziłyśmy jako pierwsze bo ludzie nerwowo nei wytrzymywali jej kaszlu;>>>>.
  I w sumei samo przeszło…bo nic z leków nei pomogło ,śmiem twierdzić;>

 • Mika mówi:

  Czyżbyś miała sama zapłacić za DARMOWEGO Golfa? W sumie, to w tym kraju już niewiele rzeczy może mnie zdziwić. Niestety.Myśmy mieli z sms-ami i tel. horror w pomarańczowej sieci. dzwonili do męża 2,3 razy dziennie w sprawie „ulepszenia” umowy.Wszystko szło w roamingu i tym o to sposobem doprowadzili do ulepszenia zwanego nieodnowieniem. Nie wiem czemu, ale Pani w salonie była mooocno zdziwiona czemu ich już nie lubimy.Miejmy nadzieję, że ty masz więcej szczęścia i tylko za jednego zapłacisz.