Urlop i po urlopie

Urlop się toczy – został jescze tylko tydzień i żal, że koniec, że szlus, że lato marne, że właściwie zaraz koniec lata ech szkoda gadać…..

Jak co roku na 10 dni pojechałam do Świnoujście (bo na Karaiby mnie nie stać) a tam grasują dziki, szwendają się po mieście nic sobie nie robiąc z ludzi…

Poza tym otrzymałam emila, że teraz to czy chcę czy nie chcę administrator blog.pl przenosi mnie do nowego systemu i nie wiem co w związku z tym dalej, pogodzić sie z tym czy w ramach protestu przenieść się po raz enty gdzie indziej???????

8 Odpowiedzi na Urlop i po urlopie

 • ~Ewa mówi:

  Na mnie kiedyś nie wpadł łoś, gdy jeździłam rowerem po lesie tuż za miastem. :smile:

 • DD mówi:

  Ale numer z tymi dzikami. Atrakcje za darmo. Zdjęcia świetne. A nowy system? Cóż! Nic na to nie poradzisz, tylko kontakty Ci ponoć znikną.
  Za tydzień i ja mam zamiar wyjechać!

 • czarnula mówi:

  Urlopu zazdroszczę. Ja jeszcze na swój muszę czekać. Miałam dwa lata temu plan zajechania do Świnoujścia, ale mój syn zaległ w Międzyzdrojach. Spodobało mu się na tyle, że o zmianie lokalizacji nie chciał słyszeć.
  Dzików się panicznie boję. Ostatnio jak jechałam do pracy szła sobie locha z małymi. Mało na zawał nie zeszłam.

 • Neskavka mówi:

  Piękne te dziki!
  Mnie wszelkie ograniczenia i narzucanie zmian okropnie denerwuje.Człowiek się przyzwyczaja,pewne rzeczy automatycznie robi a tu…..udoskonalenia,psiakrew.Nie wiadomo czy na lepsze.

  W razie czego też czekam na znak.
  Miłego dnia.

 • Dośka mówi:

  za tydzień , na tydzień , jadę na mazury i będę szaleńczo szalała.Dzików to ja chyba się boję , ale chyba sama tego nie wiem .Szpila w razie gdybyś w sieci gdzie indziej wylądowała daj sygnał oczywiście.

  macham słonecznie i duszno-Dośka

 • maskakropka2 mówi:

  U nas na Pomorzanach też dziki grasują, choć w tym roku jakby mniej.
  A urlopu zawsze szkoda…

 • devinette mówi:

  Coś powinni z tymi dzikami zrobić. To niebezpieczne jest przecież. Zwierz to zwierz. Nigdy nie wiadomo co takiemu do łba przyjdzie.

 • demirja mówi:

  :) no ladnie, dzikie dziki w mieście :P

  … na prawdę, ja nie wiem, co aż tak bardzo wszystkie ludzie boja sie tych przenosin :)… jak już tu i tam pisalam, napisze i tutaj – teraz to pikuś, bo wszystko jest po polskiemu, wiec samemu sobie kazdy da rade, moze byc problem zanim sie czlowiek polapie w nazwach, co jest co, ale to tez jest w miare proste :)

  mankament – brak mozliwosci wsadzenia wlasnego szablonu
  plus – podstrony (zakladki)
  plus – mozna przejzyste menu stworzyc prosto i szybko :)